Wolf - Garten UV 40 B

2400 W
38 kg

• , zakúpené v BOEL

• Nedá sa porovnať s elektrickým ,čo do sily,rýchlosti ako aj výsledného efektu

Odporúčam pre väčšie záhrady,je to výkonný a ľahko sa s ním pracuje. Keď som snim pracoval tak nemal problém ani s nerovným terénom

Typ pohonu
benzínové
Záber
40 cm
Výkon
2400 W
38 kg

Benzínový vertikutátor WOLF-Garten Expert UV 40 B je vhodný na väčšie trávnaté plochy.Vertikutátor UV 40 B je extrémne odolný, veľmi robustný, ale zároveň pohodlný a tiež ľahko ovládateľný.

Po sklopení rukoväti sa zmestí takmer do akejkoľvek kufra auta. V transportnej polohe možno bezpečne a pohodlne prepravovať.

Zberný kôš TK 40 o objeme 60 l nie je súčasťou výrobku, je možné samostatne zakúpiť ako príslušenstvo.

Výhody vertikutátora UV 40 B:

• sklopná rukoväť
  • transportná poloha
  • komfortné kolesá
  • plynule nastaviteľná pracovná hĺbka
  • výkonný 4-taktný motor
  • Soft grip (pogumovaná rukoväť)
  • Vertikutačný systém: 34 nožov (17 dvojitých nožov)

• , zakúpené v BOEL

• Kvalitné plasty
    • Motor Honda
    • Tenké lanko bowdenu
    • Plastové vymedzovače valca

Vertikutátor sa ľahko štartuje, má dobrú ovládateľnosť, príjemnú mäkkú rukoväť, ktorá netlačí ani pri dlhšom používaní a vertikutovaní nerovných povrchov. Nože dobre prerezávajú povrch trávnika a struny vyčesávajú starinu. Nože majú dobrú polohovateľnosť a dajú sa spustiť aj hlbšie. Hneď v prvom roku používania sa mi odtrhol bowden, ktorý spúšťa valec. Reklamácu mi neuznali, lebo je to je vraj bežné opotrebenie, ako keby som chcel reklamovať zodraté pneu na aute. Ja som však nevertikutoval hektáre. Stroj sa dá používať aj bez neho. Náhradný diel cca 60,- €. Pri vertikutácii som nabehol na veľký kameň, ktorý bol prerastený trávou a plastové valce povolili. To bola však moja chyba. Veľmi kvalitný nemecký stroj s takmer bez údržbovým motorom Honda. Napriek tomu, že je časť stroja plastová je veľmi odolný iným plasťákom. Odporúčam každému.