Bosch AVR 1100

Ak je vašim snom krásne zelený trávnik, potom je tento pomocník tou najlepšou voľbou. Vyrába sa v modernej farebnej kombinácii a má dokonalý hĺbkový účinok. Vertikutáciou je zaistený väčší prívod svetla a vzduchu aj do spodných vrstiev trávnika. Po jeho našuchorení sa voda a živiny dostanú rýchlejšie ku koreňom rastlín a trávnik je pripravený na dosiatie. Na dosiahnutie hustejšieho a zdravšieho povrchu používajte náradie aspoň dvakrát ročne.

Jednoduchá obsluha

Vďaka nízkej hmotnosti je zaistená jednoduchá manipulácia. Výkonný elektromotor prepraví nazbieranú zmes do zberného koša s objemom päťdesiat litrov. Veľký objem záchytného boxu vám zaistí dlhšie pracovné intervaly.

Typ pohonu

• Tichý ,pekne pracuje ako je v popise

• znacka
    • ochrana motora
    • po zlozeni veľmi spratný stroj

Veľmi dobre prevedenie ,ochrana motora pred pretazenim,plastový zberný kos,jednoduché nastavenie vysky

• je ľahký, kôš je dostatočne veľký, aj keď sa skoro zaplní

1100 W
Pojazd
Objem koša

Výkonný zberný systém Jet-Collect

Na vertikutačnom valci s pracovným záberom 32 centimetrov je umiestnených 14 rotujúcich nožov z BOR ocele. Inovačný valec je osadený špeciálnymi vetracími otvormi a zaručuje tak rýchly a dôkladný zber trávnej plsti.
Výkonný zberný systém Jet-Collect

Výškovo nastaviteľný

Pracovnú výšku je možné nastaviť v štyroch rôznych polohách v závislosti od povrchu zbieranej plochy od -10 do + 5 mm. Pri vyššej nastavenej pracovnej výške je možné do koša zbierať aj lístie ležiace na zemi.
Výškovo nastaviteľný

Dokonale skladný

Pomocou skladacieho držadla a stohovateľného zberného boxu je možné zmenšiť rozmery stroja, ktorý potom zaberie len 40 centimetrov do výšky.
Dokonale skladný

Hlavné znaky produktu

Výkon: kombinácia 1 100 W motora Powerdrive so systémom „Jet-Collect“ umožňuje rýchle vertikutovanie bez zanesenia náradia.
Účinný: jedinečný systém „Jet Collect“ s nožmi z BOR ocele a špeciálnymi kanálmi na prúdenie vzduchu zaručuje rýchle a dôkladné odstránenie machu a nevzhľadnej trávnej plsti.
Praktický: veľký 50 l zberný kôš umožňujúci dlhé pracovné intervaly. Dá sa celkom zmenšiť vďaka sklopnému držadlu a skladaciemu zbernému košu – zaberá priestor len 40 cm do výšky.

Ďalšie prednosti produktu

Kompaktné odkladanie. Dvojnásobne skladacie držadlo, zberný kôš
Veľký 50 l zberný kôš umožňujúci dlhé pracovné intervaly
Systém „Jet-Collect“. Inovačný bubon s nožmi z BOR ocele a otvormi na prúdenie vzduchu rýchlo a úplne odstráni z trávnika vrstvu suchej trávy, rastlín, machu a buriny

Technické kľúčové údaje

4 polohy

Objem zberného koša

9,9 kg

Informácie o hlučnosti/vibráciách
Hodnoty merania zistené podľa EN 60335Výsledné hodnoty vibrácií (súčet vektorov v troch smeroch).
ALR/AVR 1

Hodnota emisie vibrácií ah
2.5 m/s²

Nepresnosť K
1.5 m/s²

Namerané hodnoty hlučnosti zistené podľa 2000/14/ES. Úroveň hluku elektrického náradia s hodnotením A je typicky: hladina akustického tlaku 78 dB(A); hladina akustického výkonu 95 dB(A). Neistota K= 1 dB.

Dokumenty

• Tichý ,pekne pracuje ako je v popise

• znacka
    • ochrana motora
    • po zlozeni veľmi spratný stroj

• je ľahký, kôš je dostatočne veľký, aj keď sa skoro zaplní
    • zatiaľ málo používaný, presvedčila ma značka

presvedčilo ma najviac kladných hodnotení

• Je to to, čo som očakával. Pracuje výborne. Zatiaľ som iný nemal, preto nemám ho s čím porovnať.
    • Výborný je hlavne v tom, že je skladný a vojde sa na policu do regálu.
    • ???

Výborný

Mám už tretí vertikulátor, tento je jednoznečne najviac profi

• Tichý chod
    • Má len jeden valec
    • Veľký zberný kôš, ktorý je rozoberateľný
    • Dá sa veľmi ľahko zložiť, takže zaberie málo miesta v pivnici

Mám už niekoľko zariadení od firmy BOSH a som s nimi
    spokojný. Vertikutátor, ktorý som mal predtým bol veľmi
    hlučný a mal malý zberný kôš.
    Práca s týmto zariadením je oveľa príjemnejšia a vyčistenie
    trávnika je lepšie.

• , zakúpené v HEJ.sk

• ľahký,výborný,výkonný elektrický vertikutátor,ktorý dobre zbiera plsť a trávu do koša,kôš 50 l,bol po 5 metroch plný.
    • rýchle naplnenie koša,musíte vypnúť stroj a vysypať odpad,znovu zapnúť a vypnúť,čo veľmi zdržiava

kvalitná značka,jednoduchá práca

časté vysypávanie koša

• , zakúpené v Motozahrada.eu

• Bezproblémové ovládanie.
    • Ľahká manipulácia s ohľadom na nízku váhu.
    • Spravil som cca 600m2 trávnika bez zaznameniania prehriatia, na ktoré upozorňuje návod ako možné riziko.
    • Slušný obsah zberného koša /menší by mi určite išiel na nervy/.
    • Sused si chce požičať...:))))))))))

Rozmýšľal som či investovať viac, alebo kúpiť niečo lacné (Stiga, Hecht...). Nakoniec som rád, že som sa rozhodol pre AVR 1100, lebo zatiaľ 100% spokojnosť. Musím dodať, že je to môj prvý stoj na prevzdušňovanie trávnika.

• -objem zberného koša
    • -nezaberie veľa miesta
    • -nič

Kvalitný produkt. Bezproblémová manipulácia. Odvedie požadovanú robotu. Stroj s menším obsahom koša by som nebral, objem 50l je minimum, ak nechcete každých pár metrov čistiť kôš.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

o.k.