AL-KO Combi Care 36 E Comfort

TOP 24 v kategórii Vertikutátory

AL-KO Combi Care 36 E Comfort

Elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 36 E sa spoľahlivo postará o vertikutáciu, prevzdušnenie a zber zároveň. Vďaka pracovnej šírke 36 cm je vhodný na stredne veľké plochy...
169 €
Garantovaný nákup z Apro záhradné centrum spol. s.r.o.

Na sklade • 1 variantZdarma99 % • 2 058 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 1 823 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant6 €97 % • 1 114 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,9 €363 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantZdarma99 % • 544 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená zárukaZdarma15 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,2 €91 % • 187 516 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant95 % • 7 922 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma88 % • 2 504 recenziíĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma89 % • 4 369 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant4,9 €3 853 neoverených recenziíĎalšie informácie

Po každej zime a lete by ste mali venovať špeciálnu starostlivosť trávniku na svojej záhrade. Vertikutátor AL-KO predstavuje ideálny spôsob, ako zaistiť, že starostlivosť bude čo možno najprecíznejšia a najúčinnejšia, ale zároveň nenáročná pre používateľov. Súčasťou balenia sú dva rôzne valce, ktoré môžete podľa potreby vymieňať, objemný kôš na zber plsti a machu, ale predovšetkým samotný vertikutátor s elektrickým pohonom.

S elektrickým pohonom

Pokiaľ túžite po krásne zelenom a zdravo vyzerajúcom trávniku, doprajte mu starostlivosť pomocou vertikutátora AL-KO. Funguje na elektrický pohon, a tak sa nemusíte zdržiavať dolievaním paliva alebo nabíjaním akumulátora, ale veľmi jednoducho ho môžete zapojiť priamo do elektrickej siete.

Typ pohonu
15 kg
Vymeniteľné valce
Výškovo nastaviteľná rukoväť

• , zakúpené v CKD market.sk

Kos je k nicomu...ako nahle stroj zacne pracovat kos sa naplni asi do tretiny a dalej uz neberie trava ostava na travniku...proste je to upchate...

• , zakúpené v BOEL

• Malý, tichý a pritom výkonný.
    • Praktický na uskladnenie po zložení.
    • Malý zberný kôš.

Odporúčam na menšie plochy, menší kôš znamená časté vyprázdňovanie.

• , zakúpené v CKD market.sk

• vyhrabanú trávu do zberného koša nevyhadzuje keďže v ceste je os zadných kolies, čo považujem za totálnu konštrukčnú hlúposť, takže AL-KO nikdy viac

Typ pohonu
15 kg
Vymeniteľné valce
Výškovo nastaviteľná rukoväť

Vertikutácia aj prevzdušnenie

Súčasťou vertikutátora AL-KO sú hneď dva valce, ktoré môžete veľmi jednoducho bez nutnosti náradia vymieňať. To vám umožní prispôsobiť starostlivosť špecifickým potrebám práve ošetrovanej trávnej plochy. Zatiaľ čo prvý valec sa postará o rozrušenie hornej vrstvy pôdy, druhý ju zbaví machu, plsti a buriny.

Vertikutácia aj prevzdušnenie

Jednoduchá prevádzka

Výkon elektromotora poháňajúceho vertikutátor AL-KO je 1500 W, a tak si môžete pracovať naozaj dlhú dobu bez prerušenia. K tomu prispieva aj ergonomická a ľahká konštrukcia, vďaka ktorej bude manipulácia so strojom pohodlná a nenáročná.

Jednoduchá prevádzka

Objemný kôš

Súčasťou vertikutátora AL-KO je tiež veľmi priestranný zberný kôš s objemom 55 litrov, vďaka ktorému bude práca aj na veľkých trávnatých plochách hračkou. Dvojosá konštrukcia zase zaistí stabilitu a rýchlu prácu.

Objemný kôš

Na sklade • 1 variantPredĺžená záruka3,5 €96 % • 49 recenziíĎalšie informácie

vertikutátor • 3 funkcie (vertikutácia, prevzdušnenie, zber do koša) • elektromotor s výkonom 1 500 W • vhodný na trávnaté plochy do 800 m² • ergonomické držadlo s možnosťou nastavenia výšky • vertikutačný valec s dvadsiatimi oceľovými nožmi • pracovná šírka 36 cm • dvojosová konštrukcia • nastaviteľná hĺbka záberu (v 5 stupňoch) • látkový zberný kôš (objem 55 l)

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dokázal som ho ľahko zostaviť a výmena valca bola jednoduchá.

Keďže ide o kyprič pôdy aj prevzdušňovač trávnika a nože sú husto nasadené, vybral som si tento výrobok. Použil som ho, funguje dobre, veľmi dobre zachytáva pošliapanú plsť a mach. Som rád, že som si kúpil tento stroj, pretože vďaka nemu je moja zničená tráva krásna. Po skončení práce som tiež rozsypal hnojivo na trávnik.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
        • Možno je to tým, že zberná nádoba na trávu je malá a rýchlo sa zaplní. Mal by sa vyprázdniť každých približne 20 metrov, ale to závisí od nastavenia výšky.

Výrobok je primeraný.

• , zakúpené v CKD market.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
        • Starý je pokazený. Tentoraz som si vybral silnejší.

Ešte som to neskúšal, dúfam, že to bude fungovať.

• , zakúpené v BOEL

• Malý, tichý a pritom výkonný.
          • Praktický na uskladnenie po zložení.
          • Malý zberný kôš.

Odporúčam na menšie plochy, menší kôš znamená časté vyprázdňovanie.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Dlho som používal starší model, takže voľba bola jasná.

• - Ľahká manipulácia, bola som milo prekvapená, ide to skoro samo, vôbec sa nenarobíte iba s vysýpaním koša, ten je stále plný ale o to lepšie máte vyčistený trávnik.
          • - Dosť veľký kôš oproti iným vertikutátorom
          • - Nie je veľmi hlučný
          • - Dobre sa s ním robí
          • - Nože sú pozinkované a z hrubšej ocele
          • - Výkon úplne postačuje
          • - Dvojosové prevedenie - veľká výhoda
          • - Nože sú jednočepelové a tým pádom sú umiestnené na husto, takže o to kvalitnejšie máte prerezaný trávnik ako pri dvojčepeľových nožoch ktoré sú nariedko.
          • - Krásne urobený trávnik, najmä ak sa spraví dokríža, vyčistí všetku plsť, zostane holá čistá pôda rozdelená na centimetrové štvorčeky a v každom sú stebielka čistej trávy.
          • - Nevedela som sa rozhodnúť aký mám kúpiť, ale som spokojná ako ľahko sa s ním robí! Al-ko je dobrá kvalita za prijateľnú cenu, mala som od nich kosačku ktorá vydržala 17 rokov! A opäť som si od nich kúpila novú kosačku.
          • - Smelo odporúčam!
          • - Skvelý záručný a pozáručný servis!

Odporúčam pre tých ktorí sú nerozhodní, tí ktorí sú rozhodnutí pre iný produkt nemá význam presviedčať! Nech si každý kúpi podľa vlastného uváženia! Ja som si vybrala tento produkt, vyskúšala som s ním 300 m2 a som maximálne spokojná.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
          • Stroj je veľmi dobrý. Vhodný pre daný účel na dvore s rozlohou 500 m2.
          • Zberný kôš na trávu je malý a rýchlo sa zaplní. Kosačka ju čoskoro zdvihne. Ale ani to nie je veľký problém, pretože ak odstránim zberný kôš na trávu, mach a trávu vyhodenú strojom kosačka v okamihu pozbiera.

Tvar, farba, dizajn.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
          • Jednoduché použitie, ľahký, dobre plní svoju úlohu. Má praktický zberný kôš, ktorý možno uložiť do malého priestoru.
          • Nie.

Podarilo sa mi to, aby som ušetril čas a námahu. Produkt som si vybral na základe jeho výkonu a názvu značky.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
          • Jo, že ho môžete dať do polohy kabrioletu so zubami a trávou. Pekne pozbiera všetko mŕtve a odumreté drevo, a ak ste na trávniku, veľmi dobre uvoľní krovie a všetko z neho vyženie. Približne 60-80 m2 sa dá urobiť za 30 minút.
          • Môžem spravovať izby.
          • Návod na montáž je trochu slabý.

Montáž bola trochu náročná, najmä kvôli mojej vlastnej neschopnosti. Samotné izby sú skvelé. Jednoduché používanie a výsledky hovoria samy za seba.