Najnovšie recenzie zo sekcie Vertikutátory

Overený zákazník MALL.SK Juraj

Pridané: 19. júla 2023

Zakúpený v MALL.SK

• váha
  • zatiaľ som ho použil iba raz pred sezónou a musím povedať, že je to skvelý pomocník. Toľko suchej trávy a machu to vytiahlo z trávnika, že som sa nestačil čudovať a vysypávať koše
  • trávnik pekne zhustol
  • šírka záberu, neviem si predstaviť, že by som to mal robiť s niečim menším
  • je nutné mať relatívne rovný povrch, nakoľko v prípade nerovností nože rozrýpu povrch
  • je pomerné hlučný, ale dá sa to akceptovať, je to stroj s 2kW motorom

Levita S 1400

Overený zákazník Mountfield Feri

Pridané: 13. júla 2023

Zakúpený v Mountfield

Lahké malé skladné šlape ako má..

PARKSIDE PLV 1500 C2 100360195

PARKSIDE PLV 1500 C2 100360195

Overený zákazník lidl.sk mecho

Pridané: 11. júla 2023

Zakúpený v lidl.sk

Ľahká výmena prevzdušnovača, nepotrebujem žiaden kľúč.

Fiskars 136524

Fiskars 136524

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 30. júna 2023

Zakúpený v MALL.SK

funguje dobre a bezproblémovo. Jediná nevýhoda je,že s ním musíte pracovat.

Scheppach SC 50 Vario

Scheppach SC 50 Vario

Anonym Anonym

Pridané: 15. júna 2023

• silný motor !!!
  • vysoká účinnosť, pracuje pri nižších otáčkach
  • šírka záberu 40 cm
  • dostatočne pevná konštrukcia
  • na pracovnú výšku sa spúťa sa páčkou na riadidlách
  • pracovna výška ( doraz spustenia ) sa nastavuje plynule
  • Výborná cena za takýto stroj
  • Prerezáva spoľahlivo
  • Zbiera tiež veľmi dobre
  • nie práve najlepššie zvolený uzáver paliva u karburátoru.
  • plechová rezonancia pri práci v zabere ( niekedy )
  • dosť ťažko sa nasadzuje zberný kôš na miesto

Stroj je opticky pekný a robustný. V kategórii lacných hobby benzínových vertikutátorov je to podľa mňa špička ( v ponuke ). Prvý deň u nás spravil 4 áre hustého športového trávnika. Pracoval presne tak ako mal. Pri obsluhe by sa dalo piť pivo. Neľutujem, že som si ho vybral.
Ak naň máte miesto, potom je to dobrá kúpa.

Fieldmann FZV 2004-E

Fieldmann FZV 2004-E

Overený zákazník planeo.sk Overený zákazník

Pridané: 9. júna 2023

(naposledy upravené 9. júna 2023)

Zakúpený v planeo.sk

• Malý , dá sa dobre uskladniť a zložiť, dobre sa s ním manipuluje
AL-KO Combi Care 38 P Comfort

AL-KO Combi Care 38 P Comfort

Overený zákazník HOBBY-Németh Kvetina

Pridané: 7. júna 2023

Zakúpený v HOBBY-Németh

Vertikutátor nám bol doručený 1.6.2023 a v sobotu 3.6.2023 sme ho hneď aj vyskúšali.
Prevzdušnili sme celý trávnik v záhrade, vyhrabal kopy suchej trávy a burín.
Takže máme vyskúšané, že pracuje výborne.
Sme spokojní.
Ďakujeme.

Black & Decker GD300

Black & Decker GD300

Overený zákazník StavbaEU.sk Overený zákazník

Pridané: 7. júna 2023

(naposledy upravené 7. júna 2023)

Zakúpený v StavbaEU.sk

• Som spokojná, prevzdušňovač je ľahký, dobre sa s ním manipuluje
  • Prevzdušňovač je dobrý, len keď je zem suchšia, práši sa rovno na vás, kedže kôš nie je krytý. Ale netreba ho vtedy používať :)
PARKSIDE PLVA 40-Li B1 100361326

PARKSIDE PLVA 40-Li B1 100361326

Overený zákazník lidl.sk Overený zákazník

Pridané: 6. júna 2023

• Jednoduché ovládanie
  • Vymeniteľné nože
  • Dostupné náhradné diely
  • Vlastný pohon
  • Zaisťovacia skrutka pre výmenu noža je zbytočne dlhá
  • Hrebeň na nastavenie výšky je z plastu a už po prvom použití zmenil plast farbu na bledšiu, čo značí značné namáhanie (snáď sa nezlomí)
  • Zberný kôš mal poškodené dno už pri rozbalení, no dá sa s tým fungovať a nechcelo sa mi riešiť výmenu celého výrobku

Overený zákazník lidl.sk sisa

Pridané: 5. júna 2023

• vyborny vykon
  • lahka manipulacia s nim
  • doprorucujem
  • aj susedia maju a su s nim spokojny

Overený zákazník lidl.sk Peter

Pridané: 3. júna 2023

(naposledy upravené 3. júna 2023)

Zakúpený v lidl.sk

• nízka cena, no za ten výrobok to nestojí
  • Ide o rotavátor, ktorý by sa mal hrabať v zemi a nie behať po povrchu! Vôbec mi to v práci nepomohlo. Jediný spôsob ako som ho odstal do zeme je, že som si záhradu porýľoval a následne do porýľovaného išiel s rotavátorom. Na to som ho však nekupoval. Zbytočný produkt!

• Funkčný dizajn vyčesávacej kazety.
  • Ľahká manipulácia a ovládateľnosť.
  • Jednoduchá výmena kaziet bez potreby použitia náradia.
  • Menšia výdrž batérie.
  • Pripevnenie koša.

Vertikutátor sa ľahko skladá a zaberá málo miesta. Veľkou výhodou je možnosť výmeny štandardnej vertikutačnej kazety (noža) za pružinovú hrebeňovú kazetu bez potreby skrutkovača, čo je rýchle a jednoduché. Čepele sú tenké a majú správnu veľkosť a vzdialenosť medzi sebou. Vyčesávacia kazeta má tiež ideálne dlhé a pružné pružiny na vyčesávanie, takže trávnik nepoškodíte a nestane sa, že by ste ho namiesto vyčesávania vertikutovali. Výhodou je aj jemné nastavenie hĺbky, môžete vykonávať naozaj hlboké vertikutácie pre úplnú regeneráciu trávnika. Plne nabitá batéria vydrží na cca 100 m2 v prípade vertikutácie krížom (takže plocha ide na 2x), potom je potrebné ju opäť nabiť. Vyčesávanie je energeticky menej náročné. Uchytenie zberného koša by mohlo byť lepšie a pevnejšie, v prípade veľkého množstva plsti alebo vyššej trávy, mokrej pôdy je potrebné často vyprázdňovať ťažký kôš, ktorý dvíha prednú časť stroja. Kvalita vyhotovenia stroja je na špičkovej úrovni a za danú cenu zodpovedá svojmu účelu.

• ovládateľnosť
  • dostatočný výkon
  • výdrž batérie
  • vyššia cena

Testované na záhrade s rozlohou 300 m2. Na jedno nabitie batérie (silnejšia) sa mi podarilo ošetriť približne 100 m2. Môže to však byť spôsobené tým, že v tráve bolo veľa machu - zberný kôš som po chvíli radšej zložil, pretože sa v okamihu naplnil a musel som ho stále vyprázdňovať. Nakoniec som materiál z trávnika vyhrabával ručne, čo mi prišlo rýchlejšie. Oceňujem dobrú manévrovateľnosť vďaka nízkej hmotnosti a absencii kábla, nízku hlučnosť.

• Manipulácia

Trávna fréza je vynikajúcim pomocníkom pri starostlivosti o záhradu. Tráva je dokonale prevzdušnená. Ideálny pomocník po zime na udržanie sviežosti trávnika pred ďalšou aplikáciou hnojív a osiva. Jednoduchá manipulácia. Vertikutátor je ľahký a môže ho obsluhovať manželka. Jednoduché uvedenie do prevádzky

Overený zákazník lidl.sk Vova

Pridané: 28. mája 2023

• oddeliteľné bočné motyčky
  • bezplatná doprava

kultivátor bol dodaný s metličkami namontovanými opačne

• Manipulácia s frézou.
  • Vyššia kupná cena

Tak tu :)

Aku vertikutátor AL-KO 36 V SF 4036 je vynikajúcou voľbou na starostlivosť o trávnik. Vďaka bezdrôtovej prevádzke a výkonnému motoru dokáže prevzdušniť a vertikutovať trávnik rýchlo a efektívne, čo môžem potvrdiť :). Jeho ergonomický dizajn a jednoduchá manipulácia zaručujú pohodlnú manipuláciu. Systém zberu machu a nečistôt ešte zlepšuje výsledky. Batéria s dlhou výdržou vám umožní pracovať na väčších plochách. Jedinou nevýhodou je vyššia cena v porovnaní s porovnateľnými modelmi na trhu. Celkovo je to skvelý nástroj pre každého, kto chce mať krásny a zdravý trávnik.

Overený zákazník lidl.sk Vladimír

Pridané: 26. mája 2023

Zakúpený v lidl.sk

Dobrý kultivátor, za výbornú cenu. Výkonný motor a perfektné rozdrobenie zeminy po jesennom rýľovaní. Dobre sa ovláda. Trocha vadí poskakovanie, ale je to vecou cviku na vhodný uhol náklonu. Som spokojný a odporúčam.

• Jednoduché zostavenie
  • Veľký rozsah výškového nastavenia
  • Ovládateľnosť
  • Výdrž batérie
  • Tichý chod
  • Výkon pri najhlbšom nastavení
  • Možnosť príslušenstva
  • Kôš by mohol byť väčší a plastový

Výdrž batérie je dostatočná pre pozemok s rozlohou približne 100 m2. Na väčší pozemok určite dve batérie. Jednoduchá obsluha vďaka nízkej hmotnosti. Veľmi ľahko sa zostavuje a má tichú prevádzku, čo je praktické. Veľmi pekne zbavuje trávu machu a prevzdušňuje ju. Je možné dokúpiť prevzdušňovací valec.

Zobrazujem 61 - 80 zo 500 recenzií 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25