Fiskars 136410 provzdušňovací

Prevzdušňovacie hrable Fiskars Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To...
Doporučená ponuka seko.sk

Na sklade • 1 variant4,9 €95 % • 152 recenziíĎalšie informácie

Typ pohonu
ručné
Záber
37 cm

• , zakúpené v IBO.sk

Tento produkt sme si vybrali preto, lebo sú to kvalitné výrobky. Pracuje sa rýchlo a ľahko.

• , zakúpené v IBO.sk

hrable na prevzdušnenie trávniku som potreboval a výrobcu som si vybral kôli tomu, že podľa väčšiny má kvalitné náradie, tak dúfam, že som vybral správne

• Matice neboli riadne dotiahnuté takze som ich musel dotiahnut

VYROBENÉ V POLSKU NEDOTIAHNUTÉ MATICE FISKARS BY MAL UKONČIŤ VÝROBU V POLSKU!!!

Typ pohonu
ručné
Záber
37 cm

Prevzdušňovacie hrable Fiskars

Fiskars je známy ako výrobca elegantného a funkčného záhradného náradia, ktoré je ľahké, pevné a zvyšuje produktivitu práce na záhrade. To umožňuje využívať naplno svoju tvorivosť. Nový rad Fiskars QuikFit™ ponúka široký sortiment nástavcov, pre všetky možné práce na záhrade.

Základné rysy:

Hmotnosť 961 g

Šírka 370 mm

Možno použiť s násadami Fiskars Graphite 136001

• Matice neboli riadne dotiahnuté takze som ich musel dotiahnut

VYROBENÉ V POLSKU NEDOTIAHNUTÉ MATICE FISKARS BY MAL UKONČIŤ VÝROBU V POLSKU!!!

• , zakúpené v HEJ.sk

• Pevné a solídne prevedenie.
    • Rúčka (porisko) sadne dobre do ruky

Kúpil som hrable spolu s rúčkou (poriskom) a bol som celkom prekvapený, ako pevne to celé drží spolu. Hrable stačí na porisko nacvaknúť a je to. Ide to veľmi jednoducho. Dobre je urobené aj samotné porisko, ktoré je potiahnuté nejakou gumou v strede a na konci á ešte gumenú rukoväť. Tým, že je to gumené, tak to nechladí ruku, aj keď je už vonku chladnejšie. Celkovo sa s hrabľami robí veľmi príjemne.
    Neviem porovnať výsledok práce s elektrickým vertikutátorom, keďže s tým nemám skúsenosť. Na miestach v tieni, kde bolo veľa machu, sa ho asi hrabľami nezbavíte.
    Ak by som to mal zhrnúť, tak s hrabľami som spokojný a do značky Fiskars by som kľudne išiel znova. Okrem hrablí mám už niekoľko sezón aj štiepaciu sekeru a rovnako spokojnosť.

• , zakúpené v HEJ.sk

• kvalitné vypracovanie, nízka hmotnosť

odporúčam

• , zakúpené v OK market

• Skrátka Fiskars

Fiskars - tu niet čo dodať

• super

super